Post date: 14 Ağustos 2018
İl: istanbul
Semt: Avcılar
Ülke: Türkiye
Yaş: 20

Merhaba Avcılardan  Minyon ve küçük bir kızım. Ufak tefek olmamın birçok sekste avantajı var. Minyon kadın arayıp bulmayanlar ve minyon kadın seven tüm erkekler için minyon Ceren olarak burada bulunmaktayım. Siz beylere minyon bir kadın ile birlikte olabilme şansını müjdelemekten mutluluk duyuyorum.

Kendimden bahsetmek gerekirse 20 yaşında genç bir bayanım.1.59.boyunda 49 kg da  . Ufak tefek bir bayanım. Kucağınızda kus gibi olma hayali bile beni inanılmaz şekilde  heyecanlandırıyo Benden bilgi alırken kalp atışlarınızın da yerinden çıkacak kadar hızlı olacağını fark edeceksiniz, çünkü sadece sesim bile sizi etkilemem, baştan çıkarmam için yeterli olacaktır diyebilirim canlarım.

Şartlarımı da söyleyeyim sonra sıkıntı çıkmasın. Öncelikle kondomsuz ilişkiye girmiyorum. Ayrıca anal yapmıyorum. Bunlar benim şartlarım eğer size bu şartlar uygunsa ve beni beğendiyseniz hiç durmayın beni arayın.

İletişim :

istanbul avcılar escort

Yorumlar:

  1. ABDULWAHAB dedi ki:

    Merhaba Ceren, nasılsın güzellik, senle görüşmek için ve harika vakit geçirmek çok heyecanlıyım, ne zaman buluşabiliriz?

Yorumunuzu yazın “Avcıların Yeni Minyon Kızı Ceren”